Aktualności

Treść

Szkołę reprezentowali: Kinga Suder, Michał Gawron, Michał Czyrnek oraz Filip Wojas.

Jesteśmy pełni uznania dla ich zaangażowania w rozwijanie swoich umiejętności językowych. Sam udział w konkursie jest cennym doświadczeniem i dowodem na to, że warto sięgać po więcej!

Serdecznie gratulujemy naszym uczestnikom i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy. Brawo! 👏